Wydrukuj tę stronę
wtorek, 09 marzec 2021 10:24

Fotowoltaika Opole i okolice - dla Ciebie i Twojego domu

Fotowoltaika Opole i okolice - dla Ciebie i Twojego domu

W ostatnich latach fotowoltaika zdecydowanie zyskała na popularności. Rosnące rachunki za  prąd oraz coraz większe zapotrzebowanie na energię, sprawiają, że szukamy możliwości, by  opłaty gospodarstwa domowego były nieco mniejsze. Nie inaczej sytuacja wygląda na  Opolszczyźnie. Instalacje fotowoltaiczne w Opolu są coraz bardziej popularne i nie brakuje chętnych, by inwestować w tę zieloną energię. Czytaj dalej i przekonaj się czy fotowoltaika w  Opolu się opłaca? Jak znaleźć dobrą firmę do montażu fotowoltaiki? Jeżeli zastanawiasz się nad montażem instalacji w swoim domu na Opolszczyźnie, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Fotowoltaika w województwie opolskim na każdą kieszeń

Wydarzenia ostatniego roku wielu ludzi skłoniły do zamiany mieszkania na dom. Taka inwestycja wiąże się z ogromnym nakładem finansowym. Po przeprowadzce może się okazać, że obecne rachunki za prąd są dużo wyższe niż były w uprzednio wynajmowanym mieszkaniu. Pojawia się wtedy pytanie – jak zaoszczędzić na prądzie? Otóż fotowoltaika będzie świetnym rozwiązaniem. Decydując się na montaż paneli słonecznych w Opolu, pozwalasz sobie na  ogromne oszczędności. Twoje rachunki za prąd nie tylko znacząco spadną, ale również nie będziesz musiał przejmować stale rosnącymi cenami energii elektrycznej. Jednorazowe koszty instalacji fotowoltaicznej można zmniejszyć. Dotacje oraz dofinansowanie z programu „ Mój Prąd” pomogą uporać się z jednorazowym wydatkiem, by nie obciążył on znacząco budżetu domowego. Modernizacje w zakresie montażu fotowoltaiki, można również odliczyć od podatku.

Słoneczna Opolszczyzna

Jedną z nurtujących Cię wątpliwości może być ilość nasłonecznienia w województwie opolskim. Będzie ona miała wpływ na to, ile energii uda się wyprodukować w Twoim gospodarstwie domowym. Okazuje się jednak, że aby panele słoneczne mogły być wydajne potrzeba od 950 do 1100 kWh / m2. Na Opolszczyźnie sytuacja ma się dużo lepiej niż w Polsce! Ten region jest tak nasłoneczniony, że w ciągu roku nasłonecznienie to aż 1190kWh / m2. Te wartości są  bardzo ważne, ponieważ jednoznacznie określają, ze fotowoltaika na Opolszczyźnie to  doskonała inwestycja. Nie tylko ze względu na doskonałe nasłonecznienie w ciągu roku, ale także na obecność naszej firmy, która doradzi najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu.

Wybierz firmę fotowoltaiczną w województwie opolskim!

Podejmując decyzję o montażu paneli fotowoltaicznych chcesz, aby doradztwo oraz montaż były na najwyższym poziomie. I jest to jak najbardziej zrozumiałe! Doradcy z Moderenergy doradzą i pomogą z wyborem odpowiedniej mocy oraz wielkości paneli fotowoltaicznych. Wszystko po to, aby wytworzona energia mogła pokryć zapotrzebowanie na energię w Twoim gospodarstwie domowym. Mało tego – nasza firma ma również profesjonalnych montażystów, którzy od wielu lat instalują panele na dachach naszych klientów w  województwie opolskim. Przykładowe realizacje możesz zobaczyć TUTAJ.Materiały, z których tworzone są nasze instalacje fotowoltaiczne posiadają 25  lat gwarancji, dzięki czemu masz pewność, że Twoja domowa elektrownia posłuży Ci przez wiele lat.

Bądź niezależny energetycznie

Fotowoltaika w województwie opolskim rozwija się naprawdę prężnie. W niedalekiej przyszłości można oczekiwać, że każdy będzie montował instalacje fotowoltaiczne na swoim dachu, gdyż jest to najbardziej opłacalne źródło energii. Mamy świadomość, że decyzji o  instalacji nie podejmuje się z dnia na dzień. Dlatego jeżeli jeszcze masz wątpliwości związane z Twoją instalacją – skontaktuj się z nami. Podczas spotkania dokładnie przedstawimy szczegóły oferty oraz realizacji. Niezależność energetyczna jest w zasięgu Twojej ręki.

Ostatnio zmieniany sobota, 27 marzec 2021 09:34

Artykuły powiązane